į pirmą puslapį

Dienos skaitiniai

 

 

 
Skelbimų archyvas atgal

Sužadėtinių kursai
Paskelbta: 2015-06-18 10:18:31

Mūsų parapijoje (Šv. Kryžiaus Atradimo (Kalvarijų) (Kalvarijų g. 329) sužadėtiniai rengiami pagal Lietuvos Šeimos Centro parengtą 8 susitikimų darbo mažose grupėse programą. Susitikimai vyksta vieną arba du kartus per savaitę (iš anksto paskelbtą savaitės dieną)

Sužadėtinių kursų grafikas:

Pradžia

Pabaiga

Savaitės dienos ir laikas nuo – iki

Liko vietų

2018 06 07 2018 07 02 Pirmadieniais - ketvirtadieniais 19:00 - 21:00 1
2018 07 05 2018 08 02 Pirmadieniais - ketvirtadieniais 19:00 - 21:00

1

Registracija - el. paštu: info@vilniauskalvarijos.lt  tel. (8-5) 269 7469 arba 8-614 81485

Registruojant reikia nurodyti abiejų sužadėtinių vardus ir pavardes, kada ir kokioje bažnyčioje tuoksitės, telefono numerį bei kontaktinį elektroninio pašto adresą.

Organizuojami grupiniai užsiėmimai sužadėtiniams šiomis temomis:

·         Kas mums svarbu. Šiame susitikime kalbame apie vertybes ir jų įtaką mūsų gyvenimui.

·         Bendravimas ir bendrystė. Kalbame apie tai, kuo skiriasi bendravimas ir bendrystė. Aptariame ne tik bendravimo įgūdžių, bet ir asmenybės brandos įtaką mūsų bendrystei.

·         Kartu per permainas. Kalbame apie būtinybę augti, tobulėti, aptariant poroje sudėtingas gyvenimiškas situacijas, ugdant palankias šeimai nuostatas, pasitelkiant įvairią ir visapusišką kitų pagalbą.

·         Atleisti ir švęsti. Kalbame apie atleidimą ir gailestingumą šeimoje, mokomės atleidimo meno.

·         Krikščioniškas požiūris į lytiškumą. Nagrinėjame visuomenėje susiformavusius mitus apie lytiškumą, klausytojai supažindinami su Bažnyčios pozicija šiuo klausimu.

·         Vaisingumo pažinimas. Gyvenimas iki gimimo. Sužadėtiniai supažindinami su pagrindiniais vaisingumo požymiais, vaiko vystymusi iki gimimo, aptariami bioetiniai gyvybės klausimai.

·         Dievas ir Bažnyčia. Drauge apmąstome savo ryšį su Dievu ir Bažnyčia.

·         Priesaika. Su dalyviais bendrauja kunigas. Nagrinėjame priesaikos tekstą, kalbama apie Sakramentus, santuokos gėrį.

Kiekvienas susitikimas trunka 2 val. Grupės sudėtis nesikeis. Susitikimuose bus pristatomi ir bendri dalykai apie santuoką, ir pavyzdžiai iš gyvenimo. Vėliau bus diskutuojama grupėje, poromis atliksite pratimus. Taip pat Jums bus užduodami namų darbai, kad galėtumėte neskubėdami apmąstyti svarbiausias temas. Būtina abiems dalyvauti visuose susitikimuose.

Pas mus galima dalyvauti su vaikais, turime pakankamai ploto ir ne kartą taip darėme. Yra ir žaislų. 

Jei norėsite, po susitikimų galėsite asmeniškai pasikalbėti su vedančiaisiais.

Mes drauge su Jumis stengsimės, kad šie kursai būtų tikrasis, vidinis pasirengimas santuokai, nė kiek ne mažiau svarbus negu vestuvinių rūbų ir vaišių organizavimas. Susitikimų metu gausite „Užrašus sužadėtiniams“ bei kitokios medžiagos. Kitus leidinius patarsime įsigyti.

Pastaba: grupės yra nedidelės – iki 8-9 porų.

 

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

aukštyn