į pirmą puslapį

Dienos skaitiniai

 

 

 
Skelbimų archyvas atgal

PARAPIJOS SKELBIMAI, II ADVENTO SEKMADIENIS, 2019-12-08
Paskelbta: 2019-12-08 12:01:52

Kviečiame į parodą Marija - rožinio karalienė. Parodą iki sausio pabaigos bus galima aplankyti parapijos namuose.

Gruodžio 14 d. (šeštadienį) švęsime Mažuosius parapijos atlaidus, prisimindami ir tądien prieš trejus metus iškeliavusį kun. Mareką. Šeštadienį rožinio malda 11.30 val., šv. Mišios - 12 val. Mažiesiems atlaidams vadovaus kun. Mareko kurso brolis kun. Edvard Dukel iš Vilniaus arkikatedros.

Kalvarijų parapijoje besilankantį jaunimą kviečiame dalyvauti Advento rekolekcijose „Šaukiu Tave“. Rekolekcijos vyks ateinantį savaitgalį, gruodžio 13–15 dienomis Marcinkonyse. Auka 15 eurų (jei būtų sunku, tegu tai nebus trukdis dalyvauti rekolekcijose). Registruotis galite zakristijoje.

Kitą sekmadienį po 16 val. šv. Mišių kviečiame kartu praleisti vakarą žiūrint 1981 m. keturis Oskarus laimėjusią britų istorinę sportinę dramą „Ugnies vežimai“. Tai filmas apie du bėgikus, iš kurių vienas sportuoja, rungtyniauja ir medalius skiria Dievo garbei.

Gruodžio 16 d., pirmadienį, lankysime namuose esančius ligonius ir teiksime jiems sakramentus. Kviečiame užeiti į zakristiją ir susitarti dėl ligonių aplankymo.

Advento šiokiadieniais ryte 7 val. vyksta Rarotinės Mišios, skirtos Dievo Motinos garbei. Į jas ateikime su žiburiais.

Per visą Adventą zakristijoje galima įsigyti kalėdaičius, Vilniaus Kalvarijų parapijos kalendorių 2020-iesiems metams, iš savanorių - Carito žvakutę „Gerumas mus vienija“.

Kaip ir kasmet, prie Kryžiaus relikvijos pastatyta Žaislų dėžė - kviečiame aukoti tik gerus žaislus.

Advento kelionėje kviečiame skaityti katalikišką spaudą. Zakristijoje už savikainą rasite žurnalus Kelionė ir Artuma.

Po šv. Mišių sekmadieniais išvažiuojame parduotuvės IKI Jeruzalėje link.

Palaimintos savaitės +

aukštyn