į pirmą puslapį

Dienos skaitiniai

 

 

 
Skelbimų archyvas atgal

PARAPIJOS SKELBIMAI, XXXIII EILINIS SEKMADIENIS, 2019-11-17
Paskelbta: 2019-11-17 12:41:58

Šiandien po 16 val. šv. Mišių kviečiame kartu praleisti vakarą žiūrint nerimtą, bet labai linksmą filmą „(Ne)Tikros prancūziškos vestuvės“. Tai komedija, kviečianti pasvarstyti, ar tikrai taip paprasta atsisakyti stereotipų apie kitos rasės ar religijos žmones ir mokytis „statyti tiltus“ su jais.

Pirmadienį, antradienį ir trečiadienį parapijos artumoje esančiuose Trinapolio rekolekcijų namuose posėdžiaus Lietuvos vyskupai, kurie svarstys visai bažnyčiai mūsų šalyje aktualius klausimus. Kviečiame ganytojus palydėti savo malda.

Lapkričio 22 d., ateinantį penktadienį, įvyks valstybinės 1863–1864 m. sukilimo vadų laidotuvės. Penktadienį nuo 9 val. arkikatedroje bazilikoje bus galima atsisveikinti su ten pašarvotais sukilimo vadais, 12 val. šv. Mišios, po jų - procesija ir laidotuvės Rasų kapinėse. Galinčius kviečiame dalyvauti.

Tą patį ateinantį penktadienį minima šv. Cecilija - muzikos ir giedančiųjų globėja. Kviečiame melstis už mūsų parapijos vargonininkes, choristus, šlovintojus, o norinčius giedoti kviečiame įsijungti į chorus, užeinant į zakristiją. Zakristijoje laukiame ir tų, kurie norėtų Mišiose skaityti skaitinius ar giedoti psalmes.

Lapkričio 23 d., ateinantį šeštadienį, Kristaus Karaliaus šventės išvakarėse, organizuojama pasaulinė eucharistinė adoracija. Viso pasaulio bažnyčios kviečiamos vienai valandai žiūrėti į Jėzų, neregimojo Dievo atvaizdą. Mūsų parapijai kartu tai bus proga melstis už Kristaus Karaliaus seseris, įsikūrusias mūsų parapijoje, Trinapolyje. Tad ateinantį šeštadienį po vakarinių šv. Mišių (apie 19.45 val.) kviečiame pasilikti valandos adoracijai.

Lapkričio 24 d., ateinantį sekmadienį, - Kristaus Karaliaus iškilmė, paskutinis liturginių metų sekmadienis. Kitą sekmadienį 16 valandos Mišiomis užbaigsime jubiliejinius Vilniaus Kalvarijų įsteigimo metus. Tad kitą sekmadienį kviečiame dalyvauti 16 val. Mišiose, o po jų sugužėti į parapijos namus bendrystei ir suneštinei agapei. Kito sekmadienio rinkliava bus skirta mūsų artumoje gyvuojančios Kunigų seminarijos išlaikymui.

Po dviejų savaičių, lapkričio 29 d., penktadienį, 18.30 val. sutuoktinių poras kviečiame pasiklausyti Evos ir Ericho Bergerių (Austrija) pranešimo „Kryžius - pergalės ginklas santuokoje“. Kartu gilinsimės į Bažnyčios mokymą apie santuoką, kad ji taptų raugu, padedančiu visuomenėje kurti naują krikščionišką santykių kultūrą.

Šiandien pasaulinė vargstančiųjų diena. Parapijos Caritas laukia žmonių, kuriems reikalinga pagalba maisto produktais. Gal pažįstate vargingai gyvenančią šeimą ar vienišą žmogų savo kaimynystėje - prašome pranešti kunigams ar kreiptis tiesiai į Caritą.

Po šv. Mišių sekmadieniais išvažiuojame parduotuvės IKI Jeruzalėje link.

Palaimintos savaitės +

aukštyn