į pirmą puslapį

Dienos skaitiniai

 

 

 




Skelbimų archyvas atgal

PARAPIJOS SKELBIMAI, XXIX EILINIS SEKMADIENIS, 2019-10-20
Paskelbta: 2019-10-20 11:33:43

Šiandien, sekmadienį:

po 16 val. šv. Mišių parapijos namų palėpėje - bendruomenės filmo vakaras. Žiūrėsime Martino Scorseses filmą „Tyla“ apie misionierius Japonijoje. Kviečiame!

Spalio 26 d., šeštadienį:
Rimi parduotuvėje, esančioje prekybos centre Mandarinas, vyks Maisto banko akcija, kurios prodektai bus skirti mūsų parapijos Caritą lankantiems žmonėms.

Tad šeštadienį nuo 10 iki 20 val. kviečiame Mandarino Rimi parduotuvėje apsipirkti ir paaukoti negendančių maisto produktų. Kviečiame ir savanoriauti Maisto banko akcijoje bei apskritai Carite. Savanorių registracija zakristijoje.

Kviečiame zakristijoje registruotis Sutvirtinimui jaunimą nuo 15 metų ir suaugusiuosius, ypač ketinančius tuoktis ar norinčius tapti krikštatėviais. Tuo tarpu registracija I Komunijai baigta.

Ikimokyklinukų mamas kviečiame į joms skirtą susitikimų ciklą, vyksiantį trečiadieniais. Išsamesnė informacija interneto puslapyje www.vilniauskalvarijos.lt

Zakristijoje laukiame lapelių su užrašytais mirusiųjų vardais Vėlinių oktavai. Jų vardus pradėsime skaityti 15 minučių iki šv. Mišių. Procesija į kapines vyks lapkričio 1 d., penktadienį, po 12 val. šv. Mišių, o kryžiaus kelią už mirusiuosius eisime lapkričio 2 d., šeštadienį, 8 val. nuo Sopulingosios Motinos koplyčios. Į procesiją ir į kryžiaus kelią kviečiame atsinešti žvakes.

Kitą sekmadienį įvedamas žiemos laikas: suksime rodykles viena valanda atgal, tad ilgiau miegosime, tačiau šv. Mišių laikas nekinta: šiokiadieniais ir toliau melsimės 7 val. ryte ir 19 val. vakare.

Po šv. Mišių sekmadieniais išvažiuojame parduotuvės „IKI“ Jeruzalėje link.

Palaimintos savaitės +

aukštyn