į pirmą puslapį

Dienos skaitiniai

 

 

 
Įvykių archyvas atgal

Šeimų dienos šventė
Paskelbta: 2014-01-08 12:11:10

Paskutinę 2013 metų sekmadienio popietę, vis dar skambančią Kalėdomis, parapijos šeimos rinkosi į vakaro Mišias, skirtas šventajai Šeimai.

Gausiai susirinkusius iškilmingai pasveikino kunigas Marek, džiaugsmingą nuotaiką skleidė šlovintojų giesmės.

Jau tradiciškai per šias šventas Mišias sutuoktiniai atnaujina savo Santuokos sakramento įžadus. Šiemet vienas į kitą su meile žvelgiančios poros net netilpo bažnyčioje, jų kartu tariami įžadų žodžiai aidėjo visų susirinkusių širdyse.

Po Mišių parapijos šeimų grupė „Gyvybės duona“ pakvietė pratęsti šventę parapijos namuose. Prie bendro stalo susirinkusios šeimos klausėsi Arnoldo deklamuojamų eilių, šeimų liudijimų, stebėjo linksmą Ramunės ir Gintauto „šeimyninį“ lėlių spektaklį.

O vaikai tuo tarpu panėrė į savąjį šurmuliuojantį pasaulį. Paulės ir jos dukrų Agnės ir Urtės globoje žaidė mažesnieji. Vyresnėliai kartu su Leonardu kovėsi „Protų mūšyje“. Mūšis buvo smarkus, kalbos apie išradingas „Lego“ užduotis dar ilgai skambėjo vaikų lūpose.

Kol vaikai buvo užsiėmę, tėvai galėjo ramiai pabendrauti. Ištiesti ir paspausti kaimynui ranką, susipažinti, pasikalbėti, kas rūpi. Tam, kad kitą kartą susitikus galėtum ir vėl nusišypsoti savo artimui, pasijausti didelės ir draugiškos Bažnyčios šeimos nariu.

Kalbantis su šventės dalyviais buvo labai gera išgirsti nuoširdų norą prisidėti prie parapijos šeimų bendruomenės stiprinimo. Buvo išdalintos anketos, kuriose dalyviai galėjo pasiūlyti, kaip reikėtų stiprinti bendruomenę, o taip pat ir ką jie patys galėtų šiame darbe nuveikti. Dėkojame jas užpildžiusiems ir laukiame kitų atsakymų.

Parapijos šeimų grupė
„Gyvybės duona“
gyvybes-duona@googlegroups.com

 

aukštyn