į pirmą puslapį

Dienos skaitiniai

 

 

 
Įvykių archyvas atgal

Vilniaus švento Kryžiaus atradimo parapijos šeimų vasaros stovykla 2016
Paskelbta: 2016-08-30 13:21:31

Vasara  - puikus metas. Laikas, kada galima ištrūkti iš įprastų darbų rato, daugiau laiko praleisti su draugais, patirti naujų dalykų, susitikti su įdomiais žmonėmis. Jau ketverius metus iš eilės mūsų parapijos šeimos vasarą susiburia šeimų stovykloje.

Šiemet tradicinė parapijos šeimų vasaros stovykla vyko Molėtų rajone esančiuose „Toliejos“ poilsio namuose liepos 20 – 24 dienomis. Į stovyklą susirinko daugiau kaip 90 dalyvių - 23 šeimos su vaikais ir ištikimosios mūsų vasaros stovyklų savanorės.

Stovykla šiemet buvo ilgesnė, nei paprastai, tačiau visos dienos buvo tokios pilnos veiklos, kad norint išsimaudyti greta esančio ežero reikėjo pabėgėti. Nes norėjosi visur suspėti. Buvo ir bendros maldos, ir susikaupimo, buvo ir pramogų, ir susitikimų su įdomiais žmonėmis.

 

Šventas Mišias aukojo mūsų parapijos kunigai Mykolas Sotničenka ir Marek Butkevič, kunigas Kęstutis Dvareckas ir kunigas Algis Akelaitis. Nuo penktadienio vakaro šventų Mišių iki šeštadienio ryto stovykloje vyko švenčiausio Sakramento adoracija.

Apie tikėjimo kelią mums liudijo kunigas Kęstutis Dvareckas, Teologijos katedros prie Vytauto Didžiojo Universiteto dekanas Benas Ulevičius,Antonio iš „Opus Dei“, psichogimnastikos pratimus vedė Arnoldas Stasiulis.

Stovykloje svečiavosi Lietuvos Šaulių Sąjunga, ir mažus, ir didelius džiugino teatriukas su spektakliu bibliniais motyvais „Aukščiau žemės“, norintys galėjo dekoruoti drabužius. O kur dar rytinė mankšta, smagus šeimų Talentų vakaras, šokiai, šeštadienio „dešrelių“ vakaronė!

Penkios stovyklos dienos pralėkė labai greitai. Džiaugiamės, kad šiemet į pasiruošimą stovyklai bei į kasdienius darbus įsijungė naujos šeimos. Kuo gausiau mūsų buriasi, tuo daugiau kartu galime padaryti! Tikimės, kad bendra veikla paskatins susiburti naujas šeimų grupes, aktyviai įsiliesiančias į parapijos bendruomenę.

Visų stovyklos dalyvių vardu norime išsakyti nuoširdžią padėką mūsų parapijos klebonui kunigui Ruslan Vilkel už visokeriopą stovyklos idėjos palaikymą, „Lietuvių Katalikų Šalpai“, Vokietijos Kelno vyskupijai ir mūsų parapijos Pastoracinei Tarybai už finansinę paramą stovyklai.

Parapijos šeimų grupės
„Gyvybės duona“

Pilną stovyklos nuotraukų galeriją galite peržiūrėti pagal šią nuorodą

aukštyn